Úvodná stránka » NLP LANGUAGE WORKSHOP


Zoznam workshopov:

WORKSHOP: TAJOMSTVO JEDNODUCHÉHO ZVLÁDNUTIA CUDZÍCH JAZYKOV

Svet sa neustále „zmenšuje“ a globalizuje, aby ste aj Vy boli „svetový" je potrebné mu rozumieť a byť rozumený. My Vám s tým radi pomôžeme a naučíme Vás všetko čo je treba na úspešné zvládnutie cudzieho jazyka.

Ovládate cudzí jazyk na takej úrovni ako by ste chceli?
Učíte sa nejaký v súčasnosti?
Potrebujete ho ovládať na 100% a už včera bolo neskoro?
Začali ste už viac krát?
Chodili ste na rôzne kurzy?
Malo to želaný výsledok?

Aby ste dosiahli iný výsledok ako doposiaľ, je treba niečo urobiť inak. Urobte "NIEČO INAK" s nami na našom superintenzívnom workshope.

My učíme skutočne inak.WorldUčíme Vás tak, aby ste sa pomocou metódy brain2brain naučili cudzí jazyk skutočne plynule, avšak najmä, aby ste ho vnímali celým mozgom (oboma hemisférami) zároveň vedomou mysľou, ale aj podvedomím za pomoci zmeneného stavu vedomia. Zmeneného stavu vedomia (takzvaného tranz-u) sa vôbec nemusíte obávať. Je to príjemný stav podobný, ako keď sa začítate do pútavej knihy, napínavého filmu, zaujímavého rozhovoru, skvelej hry alebo do čohokoľvek, čo Vás baví a „pohltí“ a pritom úplne stratíte pojem o čase, pocite hladu, či vonkajšom počasí. Preto je pre nás najväčšia pochvala, keď sa študenti po lekcii opýtajú „Už je koniec? Ako mi to rýchlo ubehlo." Presne tak to má byť :) Napríklad deti sú v stave tranzu väčšinu času a preto sa rýchlo učia. Pre deti je veľmi prirodzený a keď sa napríklad hrajú, sú často v hre pohrúžené celou mysľou, až tak že „vypnú“ okolie a v noci sa im o zážitkoch ešte sníva.

Áno, je to náročné študentov do takéhoto stavu dostať a ešte náročnejšie je ich v ňom udržať. To je však naša práca a čím hlbšia je koncentrácia lektora a „vtiahne“ študentov do výučby, tým ľahšie sa klienti učia. Naši lektori sú špeciálne školení, aby pomocou techník nastavili správne vzdelávanie a najmä naučili Vás cudzí jazyk rýchlo a ľahko a tiež Vás naučili ako sa naďalej učiť aj doma efektívne a sami.

Lektor k Vám počas lekcie hovorí v cudzom jazyku, veľa sa pýta a komunikuje. Zároveň sa snaží znalosť „vydolovať" a aktivovať existujúce vedomosti z hlavy študenta (či už z päty, alebo z malíčka) a zafixovať slovné spojenia, vety a aj dlhšie komunikačné jednotky, aby sa tieto spojenia aj "uložili" v mozgu a vytvorili sa nové neurónové prepojenia uchovávajúce túto informáciu v aktívnej pamäti a zároveň rozširuje slovnú zásobu a pomáha napredovať ďalej. Aktívne používa nové výrazy, tak aby si ich študenti osvojili. Okrem toho lektor odbúrava naučené bloky a frustráciu spojenú s cudzím jazykom a umožňuje Vám zlepšovať sa a nadobúdať sebadôveru. Pritom musí vynaložiť extra úsilie, aby Vaše učenie uľahčil. Preto musí byť aj skúsený psychológ a motivátor. Ak študenta učenie baví, napreduje oveľa rýchlejšie a ľahšie. Učiť sa totiž dá aj jednoducho, ak viete ako na to. Je to skutočne triviálne jednoduché. Objednajte si náš kurz ešte dnes, aby ste už o pár týždňov mohli komunikovať a precvičovať naučené.

Ak teda aj Vy patríte medzi večných začiatočníkov, ktorí mali problém dostať sa cez základnú úroveň a jazyk Vám zatiaľ spôsobuje problémy, neistotu až strach prejaviť sa, prihláste sa na náš workshop a zažijete na vlastnej koži, že to môže byť aj inak ako doposiaľ.

Tento špeciálny intenzívny program je navrhnutý tak, aby Vám umožnil „nakopnúť sa" a rozrozprávať sa v cudzom jazyku, tak aby ste ho vedeli samostatne používať a rozvíjať aj naďalej, už aj bez našej pomoci. Preto je určený pre každého, kto sa potrebuje naštartovať v myslení v cudzom jazyku a prestať v mysli prekladať z materinského jazyka, ale rovno komunikovať a myslieť v cudzom jazyku. Tento superintenzívny kurz je vlajková loď nášho jazykového centra. Je zameraný na zvládnutie komunikačných zručností na osvojenie schopností ovládať cudzí jazyk bez obmedzenia za čo najkratšiu dobu a práve v tom je pointa.

Workshop je veľmi intenzívny a občas ho prirovnávame k vodičskému kurzu v autoškole, kde Vás za krátky čas nastavíme, tak aby ste vedeli komunikovať so svetom sami. Aby Vám už komunikácia s cudzincami, programy v TV, filmy a seriály v cudzom jazyku nerobili problém a ďalej sa zdokonaľovali. My nechceme, aby ste sa neustále dookola učili v škole. My chceme aby ste sa raz a navždy naučili a ďalej túto schopnosť využívali v praxi.

Všetko čo potrebujete máte okolo seba, no najmä Vás naučíme využívať všetky vnútorné zdroje, ktoré sú vo Vás. Veľa ľudí hovorí, že na jazyky „nemajú hlavu". My vieme, že to tak nie je a takmer každý sa cudzí jazyk naučiť dokáže. Ak hovoríte napríklad po česky (čeština nie je ľahká, kvôli príbuznosti so slovenčinou, ale kvôli vplyvu českého jazyka na našu generáciu = skúste si pustiť poľský film, alebo sa opýtať čechov niečo po slovensky a zistíte, že aj toto je de facto cudzí jazyk, ktorý ovládate) Skúste si však spomenúť kedy a ako ste sa tento cudzí jazyk naučili. Nebolo to v škole, ani na kurze a napriek tomu ho ovládate. Aj bez gramatiky a drilovania. Ako? Prirodzene. My učíme podobne. Cez jazyk v praxi. Bez nič nehovoriacej gramatiky, bez omáčky a poučiek. Všetko potrebné sa učíte priamo v komunikácii. Používame simulovanie reálnych situácií, aby ste si vedeli nacvičiť reakcie a rozbehli komunikáciu.

Vaše schopnosti samostatne komunikovať sa zlepšia v aj špecializovaných témach ako napríklad: komunikácia, predaj, obchod, vyjednávanie a presviedčanie, príprava na pracovný pohovor, či prednášanie pred ľuďmi. Počas workshopu sa zdokonalíte okrem iného aj v týchto témach:

 • Communication skills
 • Sales skills
 • Persuasion skills
 • Negotiations skills
 • Public speaking
 • Presentation skills
 • Job interview
 • Money and finance
 • Business communication
 • Business correspondence
 • How to succeed in anything
 • Introduction to Law


A keďže vieme, že to funguje a máme to overené a odskúšané na stovkách spokojných klientov, sme schopní poskytnúť dokonca garanciu a ak by ste boli aj jeden z mála, ktorý na kurze potrebné schopnosti nezíska, môžete si kurz zadarmo zopakovať a ak aj vy pre to urobíte maximum a ani tak sa nám nepodarí Vás naučiť, vrátime Vám peniaze. Bez otázok. Nášmu produktu 100% veríme. Bodka.

Kľúčom k úspechu v komunikácii, je zvládnutie strachu z rozprávania v cudzom jazyku, odstránenie naučených blokov (najčastejšie od nevhodných pedagógov) a naučenie sa ako sa učiť celou mysľou (vedomím aj podvedomím), ale najmä zautomatizovanie jazykových komunikačných zručností. Schopnosť komunikovať totiž tkvie v automatických procesoch.

dreamAutomatické procesy používame dennodenne pri chôdzi, jedení, šoférovaní a samozrejme aj pri komunikovaní. Ak chce človek získať plynulosť a obratnosť v cudzom jazyku musí prestať si vety a slová prekladať z materinského jazyka, ale naopak začať MYSLIEŤ V CUDZOM JAZYKU. Automatické procesy totiž neovláda naše vedomie, ale podvedomie. Logika a gramatika nám tu často naopak spôsobujú obtiažnosti a spomaľujú našu komunikáciu. Cieľom je neprekladať, ale komunikovať priamo v cieľovom jazyku (bez používania materinského). Preto je potrebné naučiť sa jazyk svojím podvedomím, nielen na vedomej, či logickej úrovni, ako sa učí na bežných kurzoch.

Mnohí môžu namietať, že je to mimoriadne ťažké a že to trvá roky. My máme inú skúsenosť a radi Vás presvedčíme o opaku.


Ucelený dvanásťdňový workshop (tj 12x celý deň od 10:00 do 18:30), kde je viac lekcií ako na štandardnom celoročnom večernom kurze, počas ktorého budete aj snívať (a, s prepáčením, aj "grgať") v cudzom jazyku Vás prinúti k zmene a spôsobí, že sa Vám v mozgu vytvoria nové nervové prepojenia (synapsie) a získate ucelený, dlhotrvajúci a komplexný vplyv cudzieho jazyka na Váš mozog, tak aby sa raz a navždy naučil "PREPNÚŤ SA" DO CUDZIEHO JAZYKA a umožnil Vám v ňom komunikovať bez obmedzení a ďalej sa v ňom zdokonaľovať dostupnými prostriedkami, už bez, prekladania v mysli, koktania, rozmýšľania nad logickou aj nelogickou gramatikou a asistencie jazykových škôl, ktoré Vás radi budú gramatikou (a „nezmyslami“) zásobovať. Najmä preto nás konkurencia nemá rada, lebo našim študentom vysvetľujeme, že chodiť na večerné kurzy celé roky je podľa nás neopodstatnené a zbytočne vynakladajú čas a peniaze nevhodne.

Prečo je intenzita a dĺžka trvania taká dôležitá?
Tí z nás, ktorí fyzicky cvičia napríklad vo fitku, isto poznajú rozdiel medzi kardio cvičením trvajúcim minimálne 15 min a ak by sa takéto cvičenie vykonávalo napríklad 2 minúty. Dovolím si tvrdiť, že kratšie by nezískalo potrebný efekt ani ak by sa opakovalo hoci aj nekonečne veľa dní po sebe. Jednoducho na to aby sa človek "zapotil" je potrebné, aby cvičenie malo istú intenzitu, ale najmä dĺžku. Podobné je to s výučbou jazyka. Aj tu je potrebné aby kurz mal istý vplyv a mozog sa "zapotil" a vytvoril to, čo potrebuje na komunikáciu. Na osvojenie je potrebná istá intenzita a trvanie. My vám presne taký program prinášame a tešíme sa aj na Vašu premenu.

Je tu však aj iný aspekt, dĺžka vystavenia mozgu vplyvu cudzieho jazyka. Isto si viete predstaviť, že by ste čítali román po stranách. Každý týždeň jednu. Nielen by bolo náročnejšie si pamätať dej, ale asi by to bola aj nuda. Lepšou alternatívou by bolo „zavŕtať sa do deky“ a knihu „prelúskať na šupu“. Váš dojem a pocity z toho čo Vám autor chcel povedať by boli intenzívnejšie a pravdepodobne by sa Vám o knižke večer snívalo, práve kvôli vplyvu intenzívneho a dlhotrvajúceho vystavenia mozgu určitej činnosti. A áno, mali sme manžela našej klientky, ktorý nám volal s otázkou „Čo mám robiť, keď mi manželka v noci hovorí zo spánku po španielsky?“ Odpoveď bola: „Tešiť sa, že sa jej to podarilo.“ „Veď ja sa teším. Ale jej nerozumiem...“ :)

Ako si môžeme byť takí istí, že sa výsledky dostavia?


OwlZ praxe a skúseností. Zakladateľ centra a hlavný prednášajúci Mgr. Peter Majláth je licencovaný a skúsený pedagóg, vyštudovaný tlmočník/prekladateľ, ktorý študoval aj na St. Giles College v Brightone, Derby College v Bristole a Unversidad Castilla la Mancha v Tolede. Okrem VŠ lingvistického vzdelania má aj kvalifikáciu na vyučovanie angičtiny z University of Cambridge. Jazyky učí už viac ako 17 rokov, dokonca učil angličtinu aj v Anglicku a je garantom španielskeho jazyka pre medzinárodnú jazykovú inštitúciu. Ovládať podvedomie, nastavovať a optimalizovať podvedomé procesy sa učí už vyše 20 rokov z literatúry a kurzov (Silvova metóda, Neurolingvistické Programovanie), ale študoval aj priamo u Petra Sasína a je držiteľom certifikátu NLP Master. Naučil cudzie jazyky už stovky studentov a pokračuje aj naďalej. Samozrejme svoje postupy inovuje a vylepšuje a investuje nemalé peniaze a čas do vzdelávania seba a lektorov a skvalitňovania metód. Dôkazom toho je aj tento workshop.

A nezabudnite, že si môžete dohodnúť aj garanciu vrátenia peňazí, ak sa nám nepodarí urobiť pozitívnu zmenu vo Vašej schopnosti komunikovať plynulo.

Workshopy sa predávajú v rôznych balíkoch a je možné si dohodnúť aj vlastné podmienky. V prípade otázok nás prosím kontaktujte na +421 948 888 147.

Cena workshopu zahŕňa:
Občerstvenie ako minerálka, káva, čaj, keksíky, ovocie a oriešky sú v cene (keďže na lepšie vnímanie, "nasávanie" a vstrebávanie schopností na telesnej úrovni mozog okrem stimulujúcich/povzbudzujúcich látok a kyslíka potrebuje najmä vodu a cukor) tieto Vám zabezpečíme v dostatočnom množstve. Takisto sú v cene aj všetky materiály na učenie a písacie potreby, aby ste mali všetok potrebný komfort a sústredenie.

Každý účastník natrvalo získa zároveň aj „priateľa na telefóne" pre núdzové situácie týkajúce sa jazykov.


Na dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame kurz absolvovať naraz a bez prerušenia, avšak je možné vzdelávanie po jednotlivých blokoch a vymeškané bloky si nahradiť v najbližšom možnom termíne. (vymeškané lekcie neprepadávajú a ich platnosť nie je časovo nijako obmedzená). Kurzy je však možné čerpať aj postupne po jednotlivých blokoch. Špecializované lekcie (ako individuálne, s rodenými hovorcami, miniskupiny aj obedy je možné si čerpať, po dohode, aj mimo základného kurzu).

Počet študentov na workshope je štandardne maximálne 12 a počas celej doby workshopu sú prítomní 3 lektori, čo garantuje výsledky efektivitu a umožňuje komunikovať veľa a často a najmä pod dohľadom.
TROJDŇOVOVÝ CELODENNÝ JAZYKOVÝ WORKSHOP - 290€

ziskate:

 • ÚČINNÚ METÓDU AKO SA ÚSPEŠNE UČIŤ JAZYKY AJ DOMA
 • 30+ lekcií
 • miniskupiny s max 4 študentmi
 • lekcie s rodenými hovorcami (výslovnosť a porozumenie)
 • individuálna lekcia s prednášajúcim
 • DVD
 • beletria v cudzom jazyku
 • Učebné materiály
 • obed s prednášajúcimi (priestor na súkromné otázky a zintenzívnenie napredovania)
 • Certifikát o absolvovani kurzu
 • Záverečná konzultácia a refresh training
 • mesačné členstvo v ELITE klube (neobmedzené vzdelávanie v skupinových kurzoch)

Prihlášku nájdete tu: http://majlath.eu/EspEn/


SUPERINTENZÍVNY JAZYKOVÝ WORKSHOP - 12 DNÍ


Silver 590€

získate:

 • ÚČINNÚ METÓDU AKO SA ÚSPEŠNE UČIŤ JAZYKY AJ DOMA
 • 120+ lekcií
 • Učebné materiály
 • Certifikát o absolvovani kurzu


 Gold 790€

 získate:

 • goldÚČINNÚ METÓDU AKO SA ÚSPEŠNE UČIŤ JAZYKY AJ DOMA
 • 120+ lekcií
 • miniskupiny s max 4 študentmi
 • lekcie s rodenými hovorcami (výslovnosť a porozumenie)
 • Učebné materiály
 • Certifikát o absolvovani kurzu
 • Rozlúčková večera so slávnostným odovzdávaním certifikátov


Platinum 990€

ziskate:

 • ÚČINNÚ METÓDU AKO SA ÚSPEŠNE UČIŤ JAZYKY AJ DOMA
 • 120+ lekcií
 • miniskupiny s max 4 študentmi
 • lekcie s rodenými hovorcami (výslovnosť a porozumenie)
 • 4x individuálna lekcia s prednášajúcim
 • 4x DVD
 • 4x beletria v cudzom jazyku
 • Učebné materiály
 • Certifikát o absolvovani kurzu
 • Rozlúčková večera so slávnostným odovzdávaním certifikátov
 • 3 mesačné členstvo v ELITE klube (neobmedzené vzdelávanie v skupinových kurzoch)


VIP 1190€

ziskate:

 • ÚČINNÚ METÓDU AKO SA ÚSPEŠNE UČIŤ JAZYKY AJ DOMA
 • 120+ lekcií
 • miniskupina s max 4 študentmi
 • lekcie s rodenými hovorcami (výslovnosť a porozumenie)
 • 12x individuálna lekcia s prednášajúcim
 • 4x DVD
 • 4x beletria v cudzom jazyku
 • Učebné materiály
 • 12x plne hradený obed s prednášajúcimi (priestor na súkromné otázky a zintenzívnenie napredovania)
 • Certifikát o absolvovani kurzu
 • Rozlúčková večera so slávnostným odovzdávaním certifikátov
 • Záverečná konzultácia a refresh training
 • 6 mesačné členstvo v ELITE klube (neobmedzené vzdelávanie v skupinových kurzoch)

Zľavy:

Druhé miesto vo workshope pre partnera môžete získať s 50% zľavou.

Rovnaký ako už absolvovaný, si môžete objednať hocikedy opäť s 50% zľavou.

Pre viac informácií prosím volajte na 0903 392 768.Aby ste dosiahli iný výsledok ako doposiaľ, je treba niečo urobiť inak.

Ak sa chcete skutočne výrazne zlepšiť v krátkom čase prihláste sa na tento kurz. Za tri dni sa naučíte viac ako za pol roka po večeroch a za 12 dní si cudzí jazyk natoľko osvojíte, že v ňom začnete premýšľať.

Prihlášku nájdete tu: http://majlath.eu/EspEn/Kontakt

SuperJazyk, s.r.o.
Mgr. Peter Majláth
Hlavná 470
900 41 Rovinka

Miletičova 1
821 08 Bratislava
+421 948 888 147
+421 903 392 768
IČO 47 721 413
IČ DPH 2024 068 497
IBAN:
SK7909000000005054070576

Obľúbené odkazy